בית טבע . . . . . . . . . . . . .פתוח רצוף

אודות

אודותתוכן האתר:

כפי שעיניכם רואות אתר לבריאות הינו פורטל מכירות ומידע מקצועי ונגיש על מגוון צמחי מרפא ותוספי תזונה המוצעים למכירה.

ריכזנו וליקטנו עבורכם מידע מדויק מפורט ומעודכן על כל צמח מרפא, אספנו כל פרט וכל התוויה מעשרות אתרי רפואה ובריאות מקצועיים בארץ ובחו"ל מהמובילים והמעודכנים ביותר בענף הטבע הבריאותי העולמי.

התוויותהתוויות:

המידע וההתוויות המיוחסות כאן באתר, אינם יכולים להוות תחליף כל שהוא לטיפול רפאי קונבנציונלי. תכלית ייעודו הוא אך ורק בייחוס סגולות מסורת ידועות נפוצות ומקובלות.


טעויות
טעויות:

צוות לבריאות עושה הכל על מנת להגיש לגולש תוכן מושלם איכותי תקין ומועיל, אם בכל זאת נתקלתם בטעויות או באי אלו דיוקים, או אם ביכולתכם להעשיר את הידע שלנו על פרט מסוים, אנא תקנו אותנו ונעדכן מידית.


מכירות
אתר מכירות:

לבריאות הינו בית טבע אינטרנטי, ואתר מכירות לתוספי תזונה. האתר מסודר לפי קטגוריות: צמחי מרפא, ויטמינים, צמחים סינים ומערבים, פורמולות, מינרלים ודיאטות.


מחירים
מחירים:

מחירי האתר נמוכים משמעותית משאר אתרי האינטרנט, זאת מכיוון שאין אצלנו פערי תיווך וגם אנו לא משלמים שכירות מקום כמו חנות ברחוב או בקניון וכדומה, ורוב הפעילות שלנו נעשית דרך האינטרנט, מה שמאפשר לנו לצאת במבצעים ולהוזיל מחירים.


ספקים
ספקים ויצרנים: 

ספקי המוצרים שלנו הם בעיקר יצרנים ישראלים כמו טבעון ביוטק, סופהרב, הדס ועוד. וגם ממפעלים מיצרים בחו"ל כמו סולגאר מקסי הלט ועוד.

הספקה
הספקה ומשלוחים:

ההזמנות כאן בלבריאות נארזים בצורה הרמטית מסופקים מידית ונשלחים במהירות ובזריזות בדואר ישראל רשום או בשירות דואר שליחים לארץ או לחו"ל בעליות משתנות בהתאם ליעדי המסירה.

שאלות
שאלות:

בכל שאלה או בירור, צוות מקצועי זמין ונגיש עומד לשרותכם במענה טלפוני ישיר, או בדוא"ל, או בהשארת הודעה בצור קשר.


עזרה
עזרה:

בכל התלבטות, אל תהססו להיעזר בנו, אנו כאן בבשביל לעזור ולסייע ולתת לכם מענה ומידע נכון ומדויק.


זכויות
זכויות יוצרים:

מאמצים ודמים מרובים הושקעו ומושקעי כל העת בפיתוח האתר, בתכנים שבו ובקידומו. אין להעתיק מכאן תמונות או מלל, הן מפני זכויות היוצרים והן מפני הזק מהותי וממשים הנגרם לקידום התר במנועי החיפוש, הן האתר המעתיק והן המועתק. 

בכל שאלה או ספק ניתן לפנו אלינו ונשמח לעשור ולסייע עד כמה שאפשר.


תשלום
תשלום באתר:

התשלום כאן בלבריאות נעשה בכרטיס אשראי ברכישה מידית אינטרנטית, ו/או ברכישה טלפונית אצל נציגי השירות באשראי, או בהעברה בנקאית, או במזומן בזמן. אפשרי גם בהגעה למקום ברכישה ובתשלום במקום.


ייעוץ והדרכה:

במידה ורכשתם מוצרי בריאות או דיאטה ממבחר הדיאטות שלנו, והנכם זקוקים לייעוץ או הדרכה, טיפים ועזרה, צוות מיוחד וזמין של יועצי תזונה ודיאטה עומדים לרשותכם בכל עת. פנו אלינו וצרו עמנו קשר, אנו כן בשבילכם ולמענכם.


לבריאות - אודות
כשרות ופיקוח:

כל המוצרים הנמכרים כאן באתר לבריאות מיוצרים במפעלי מזון מאושרים ומפוקחים בידי משרד הבריאות הישראלי והאמריקני, בהליך היצור כאן בישראל או באישור יבוא ושיווק מחו"ל.

הכשרות מופיעה על כל מוצר בנפרד, בהתאם לכשרות שעליו. שימו לב, בדף המוצר שבו אתם מתעניינים, או פנו לנציגי השרות שלנו.